Poznámky

Nástroj slouží k rychlému a přehlednému vytváření poznámek, které každý při své práci ocení. Pro jejich snazší vyhledávání můžete využívat štítky (tagy). Každou poznámku můžete opatřit jejich libovolným počtem. Všechny vytvořené štítky se zobrazí nad seznamem vytvořených poznámek. Kliknutím na štítek potom seznam poznámek filtrujete. Další možností pro dohledání konkrétní poznámky je pole pro vyhledání.

Každou poznámku lze jedním kliknutím vložit do emailu a odeslat. Také je možné z nich jednoduše vytvořit zadání a samozřejmostí je i jejich tisk.

jak-pracovat-s-poznamkami-cannyapp

Stránka poznámek

1. Nová poznámka - vytvoříte novou poznámku. Aktuálně otevřená poznámka bude zavřena (zpětně si ji můžete otevřít kliknutím na její název v přehledu poznámek, bod 12).

2. Přesunout do koše - aktuálně zobrazenou poznámku přesunete do koše.

3. Tisk - daná funkce slouží pro rychlý tisk aktuálně zobrazené poznámky.

4. Vytvořit úkol - zobrazí se okno pro vytvoření nového úkolu, který bude mít přednastavený název a obsah z dané poznámky. Vy následně můžete úkol přiřadit k danému klientovi, nadefinovat termín či cenu. Po kliknutí na Uložit dojde k vytvoření úkolu. Poznámka tak bude zachována.

5. Odeslat - z poznámky bude vytvořen email a Vy ho můžete odeslat na zadanou emailovou adresu.

6. Kliknutím můžete editovat název poznámky.

7. Přidat štítek - kliknutím na dané máte možnost vložit štítky (tagy, klíčová slova) pro budoucí lepší dohledatelnost poznámky. Vložíte ho tak, že napíšete slovo a dáte ENTER.

8. Kliknutím na dané se zobrazí editor a můžete přidat detaily poznámky.

9. Zobrazuje se datum vytvoření poznámky.

10. Vyhledat - slouží k vyhledávání zadaného slova či slovního spojení v seznamu poznámek – vyhledává pouze v názvech poznámek, ne v obsahu. K definování obsahu pro snadnější dohledání slouží štítky.

11. Štítky - zde se zobrazují všechny použité a Vámi nadefinované štítky. Kliknutím na štítek aktivujete filtraci vybraného.

12. Kompletní seznam všech poznámek.

13. Vyčistit filtr - zruší nastavený filtr zobrazení poznámek dle štítků.

Štítky