Měření času

Každé zadání má v aplikaci CannyApp možnost měřit čas, který trávíte jeho řešením a přímo ho přepočítávat na cenu podle zadané hodinové sazby. A to i v případě, že cenu zadání máte stanovenou fixně. V mnoha případech tento nástroj totiž dokáže doslova postavit svého uživatele nohama na zem. Často se ukáže, že Vaše skutečná hodinová sazba je úplně jiná, než s jakou jste původně kalkulovali při sestavování cenové nabídky.

Časomíra

Obsluha tohoto měření času je při tom stejně jednoduchá, jako použití klasických stopek. Jedním kliknutím na ikonu stopek v záhlaví zadání měření zapnete, dalším vypnete.

V průběhu měření nemusíte být přihlášeni do aplikace, dokonce ani nemusíte mít zapnutý počítač. Aplikace si do Vašeho prohlížeče uloží soubor cookie s počátečním časem měření. Proto je jen důležité vypnout měření ze stejného zařízení a prohlížeče, v jakém bylo spuštěno.

Naměřený čas můžete samozřejmě také editovat. Kliknutím na časový údaj v záhlaví zadání zobrazíte malý formulář, ve kterém můžete časový údaj upravit.