Pokud jste měli pocit, že CannyApp už dlouho neprošla žádnou větší změnou, tak ode dneška už ho mít nebudete. Právě dnes totiž spatřil světlo digitálního světa upgrade CannyApp, který přináší řadu novinek. Připravili jsme pro Vás některé zbrusu nové funkce a ty stávající jsme opět více vyladili, aby byly jednodušší a přístupnější většímu množství uživatelů. Například jsme aplikaci naučili slovensky nebo vytvořili její free verzi.

Kompletní přehled změn

Free verze
Odteď můžete užívat CannyApp bezplatně po libovolně dlouhou dobu. Ve free verzi máte možnost vytvořit 2 faktury měsíčně a zůstává dostupný i kalendář včetně synchronizace s Google kalendářem.

Slovenská mutace
Nově mají naši východní bratři k dispozici SK lokalizaci a jazykové nastavení. Lokalizace umožní platit za aplikaci v EUR a převod na SK účet na Slovensku. Jazykové nastavení se týká jazykového prostředí aplikace a také dokumentů generovaných aplikací.

E-maily s Vaší adresou
Nebude již třeba nastavovat vlastní SMTP. Veškeré Vaše emaily budou odesílány s Vaší e-mailovou adresou v poli odesílatele.

Časomíra nezávislá na cookies
Měření času už nebude závislé na cookies – jde tedy zastavit v jiném zařízení, než bylo spuštěno.

Nová Zadání a Výkazy
Z důvodu zrychlení aplikace byl zaveden jiný způsob načítání dat do Zadání a Výkazů. Z tohoto důvodu nebudou tyto stránky obsahovat tlačítka pro hromadné zavírání/otevírání položek.

Více PDF
Nově je možné vytvářet PDF i ze Zadání, Výkazů a Poznámek.

Přejmenování klientů
V detailu klienta přibyla možnost jeho „přejmenování“.

Přílohy e-mailů
K e-mailům nyní můžete přidávat libovolné přílohy z počítače.

Množství s přesností na desetiny
Nově přibyla možnost desetinného čísla u množství v položce Faktury

Zrušení haléřového dorovnání u cizích měn
Bylo opraveno „haléřové dorovnání“. Pro cizí měny se výsledná částka nezaokrouhluje.

Snadnější správa nastavení informačních e-mailů
V Nastavení přibyla možnost zrušit zasílání informačních e-mailů.

Editace Výkazů
U výkazů je nyní možné editovat hodinovou sazbu, odpracovaný čas a výpočet ceny stejně jako u Zadání.

Ať vám novinky dobře slouží a těšíme se na vaše ohlasy, reakce a postřehy – podělte se s námi o ně na Facebooku nebo v komentářích na blogu.

Tým CannyApp

PS: Zajímá vás, kolik za to zaplatíte?
Určitě ano. Tak ať předejdeme zbytečným spekulacím – CannyApp stojí stále stejně a na žádném navýšení cen aktuálních programů nepracujeme. Naopak – ti méně nároční mají nyní k dispozici free verzi zcela zdarma!